W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Kontrole drogowe na Alei Kwiatkowskiego

Jednego dnia na Al. Kwiatkowskiego w Mielcu policjanci zatrzymali prawa jazdy czterem kierowcom, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli prędkość o ponad 50km/h. Kierujący zostali ukarani mandatami. Uprawnienia do kierowania należące do kierowców trafiły już do organu wydającego.

Starosta właściwy ze względu na miejsce zamieszkania wyda decyzję o zatrzymaniu uprawnień do kierowania na okres 3 miesięcy. Prowadząc kontrole drogowe przy Alei Kwiatkowskiego w Mielcu policjanci zatrzymali:

kierującego citroenem, który przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h, jadąc z prędkością 109 km/h. Mężczyzna to mieszkaniec Mielca, ma 39 lat.

kierującego renaultem laguną, który przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h, jadąc z prędkością 104 km/h. Kierujący to 31-letni mieszkaniec Mielca.

kierującego seatem, który przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h, jadąc z prędkością 109 km/h. Mężczyzna to 21-letni mieszkaniec gminy Mielec.

kierującego audi A5, który przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h, jadąc z prędkością 107 km/h. Kierujący to 43-letni mieszkaniec Mielca.

Niezmiennie priorytetem mieleckich policjantów jest dbanie o bezpieczeństwo na drogach. Prędkość jest bowiem jedną z głównych przyczyn wypadków, nie tylko na terenie naszego powiatu, ale również w całym kraju.