W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Materiały video Przestępstwa, skandale, afery

Kontrowersje wokół Zespołu Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego [VIDEO]

Sytuacja w Zespole Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego od niedawna jest szeroko komentowana w ogólnopolskich mediach. Organ prowadzący mieleckie Starostwo zapowiada podjęcie stanowczych kroków.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy odbyły się w tej placówce trzy kontrole, swoje działania kontrolne podjęło Podkarpackie Kuratorium Oświaty. Obecnie w mieleckim Starostwie rozpatrywana jest jedna ze skarg na działania dyrekcji szkoły.

Jak zapowiada Andrzej Bryła, wicestarosta mielecki, w najbliższym czasie planowana jest też Rada Pedagogiczna w Zespole Szkół, podczas której, jako osoba odpowiedzialna za oświatę ponadpodstawową, będzie chciał  szczegółowo omówić z całym gronem pedagogicznym bieżącą sytuację w tej placówce. Swoje działania podejmują również nauczycielskie organizacje związkowe. 

Prezentujemy wypowiedzi dwóch nauczycielek, które podczas sesji Rady Powiatu odwiedziły budynek Starostwa Powiatowego w celu poinformowania radnych o aktualnej sytuacji w Zespole Szkół oraz oświadczenie Dyrektor Lidi Gereło odnoszące się do aktualnej sytuacji.

YouTube player


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Pakiety badań w laboratorium szpitala w Mielcu [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Spotkanie Otwarte z Wojciechem Sumlińskim w Hotelu Polskim [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Maryla Rodowicz na Dniach Mielca [VIDEO]

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa