W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Kopernik „Złotą Szkołą 2021”

27 stycznia br. zostały ogłoszone wyniki XXIII Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2021. Z dumą informujemy, iż nasza szkoła otrzymała tytuł: „Złotej Szkoły 2021”, zajmując 194. miejsce w Polsce w kategorii licea.

Tytuł ten przysługuje szkołom, które w ogólnopolskim rankingu zajęły miejsca: 1-200. Jednocześnie nasze liceum zajęło 6 miejsce w województwie podkarpackim, czyli w ścisłej czołówce najlepszych liceów w regionie.

Ranking tworzony jest w oparciu o dane z okręgowych komisji egzaminacyjnych, Systemu Informacji Oświatowej MEiN i komitetów głównych olimpiad. Jest to istotne źródło informacji dla rodziców i uczniów, którzy muszą podjąć bardzo ważną decyzję dotyczącą wyboru dalszej ścieżki kształcenia. 

Zaszczytny tytuł „Złotej Szkoły 2021” to powód do uzasadnionej satysfakcji dla całej społeczności szkolnej. Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego złotego sukcesu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Relikwie rodziny Ulmów w Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa