W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka Materiały promocyjne

Korepetycje z języka angielskiego dla opornych

Zapamiętanie angielskich słówek zajmuje mnóstwo czasu, a gramatyka wydaje Ci się kosmicznie skomplikowana? Masz dość wkuwania wyrażeń, które i tak nie przydadzą Ci się się w podróży lub pracy?

A może masz dysleksję i nie wierzysz już, że nauczysz się kiedyś pisać teksty po angielsku? Świetnie trafiłeś! EnGalaxy Studio – kursy angielskiego dla opornych!

Znaleźliśmy ten klucz, aby biegle nauczyć się posługiwać językiem angielskim!
Uczymy najbardziej skutecznymi metodami tj. metodą immersji i direct oraz neurolingwistyczną co przekłada się na szybkie efekty. Na lekcji używamy w większość języka angielskiego, w którym jesteśmy zanurzeni i umiemy dobrać odpowiednie komunikaty w sytuacjach codziennych dokładnie tak jak dzieci uczące się mówić i poznawać świat. Nie uczymy tylko z podręczników.
Ćwiczymy i odgrywamy dialogi sytuacyjne np. w restauracji, hotelu, lotnisku czy podczas rozmowy o pracę. Oglądamy filmy po angielsku i prowadzimy dyskusje. Wykorzystujemy karty obrazkowe oraz realne teksty użytkowe do pracy wg. dr Katarzyny Małeckiej-Kujunxhiu – wybitnej metodyczki z zakresu neurolingwistyki i pracy mózgu pod kątem nauki języków obcych.
Korzystamy z materiałów przygotowanych przez mgr Dorotę Werner, która publikuje ćwiczenia dydaktyczne min. dla wyd. Nowa Era, skoncentrowane na potrzeby osób z dysleksją rozwojową. Ponadto nasi uczniowie mają kontakt z lektorami poza zajęciami w języku angielskim dzięki komunikatorom.

Brzmi ciekawie?

🌟 Odkryj korepetycje z języka angielskiego w EnGalaxy Studio! 🌟

Chcesz opanować język angielski na mistrzowskim poziomie? EnGalaxy Studio oferuje wyjątkowe korepetycje, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele językowe!
✔️ Profesjonalni i doświadczeni nauczyciele
✔️ Indywidualne podejście dostosowane do Twoich potrzeb
✔️ Elastyczne godziny zajęć – ucz się wtedy, kiedy Ci wygodnie, online i stacjonarnie
✔️ Interaktywne materiały i nowoczesne metody nauczania
✔️ Wszystkie poziomy zaawansowania – od początkujących po zaawansowanych oraz
olimpiady językowe
Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do egzaminów, potrzebujesz angielskiego w pracy, czy po prostu chcesz swobodnie podróżować i rozmawiać, EnGalaxy Studio jest miejscem, które pomoże Ci spełnić marzenia!
Zarezerwuj swoje pierwsze zajęcia już dziś i przekonaj się, jak łatwo i przyjemnie można nauczyć się angielskiego!

O właścicielce
“Jestem absolwentką filololgii angielskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim z 12-letnim doświadczeniem i innowacyjnym, indywidualnym podejściem.

Posiadam liczne zaświadczenia o uczestnictwie w szkoleniach organizowanych przez wydawnictwa oraz warsztaty z mnemotechnik pomagających zapamiętywać słówka.
Ukończyłam szkolenie z neurodydaktyki jako jednej z przełomowych metod pokonywania barier językowych w komunikowaniu się. Także szkolenie w pracy z osobami w spektrum autyzmu i Aspergera. Zrobiłam kurs kompetencji ogólnych w nauczaniu języka angielskiego dzieci z dysleksją rozwojową certyfikowany przez MEN. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, by kompleksowo i efektywnie pomagać moim Kursantom osiągnąć cel – biegle posługiwać się językiem angielskim bez stresu. Pokonywać trudności i wspólnie znajdować najlepszą metodę nauki. Kategorycznie nie popełniam błędów moich nauczycieli, którzy stawiali na bezmyślne
wkuwanie. Sama kiedyś miałam ogromne trudności z zapamiętaniem słówek!
Moi kursanci wygrywają olimpiady językowe otrzymują zagraniczne stypendia naukowe, 100% z egzaminów maturalnych i ósmoklasisty, wyjeżdżają za granicę, bo wreszcie przełamali barierę językową! Radość moich kursantów motywuje mnie codziennie do poszukiwania najnowszych badań na temat pracy mózgu i wspomagania procesów nauki języków obcych. Szczególnie tych którzy mają duże trudności nie tylko z powodu wieku.” – opowiada właścicielka EnGalaxy Studio języka angielskiego Katarzyna Starzec.
Szeroka oferta
EnGalaxy Studio w Mielcu, prowadzi usługi tłumaczeniowe, copywritingowe oraz korepetycje z angielskiego zarówno w kraju i za granicą.
Przygotowuje klientów do międzynarodowych certyfikatów językowych między innymi FCE, CAE, CPE, TELC i IELTS. Trenerzy języka angielskiego specjalizują się w nauczaniu osób z dysleksją i w spektrum autyzmu. Dodatkowo w ofercie znajdują się korepetycje z matematyki i języka polskiego.
EnGalaxy Studio otrzymało złotą nagrodę Orły Edukacji 2024, jest w gronie najlepszych firm edukacyjnych w Polsce, a także marka firmowa została wielokrotnie wyróżniona w ogólnopolskim badaniu satysfakcji konsumentów.
Jakość adekwatna do ceny! Rzetelnie i bezstresowo. Tylko w przyjemnej, pół żartem – pół serio atmosferze nauczysz się więcej niż myślisz!

Promocyjne ceny na zajęcia do 01.08 2024r.
🌐 Odwiedź naszą stronę internetową: [www.engalaxystudio.com]📞 Zadzwoń: +48 575755485
⏰ Godziny: 8:00-20:00

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa