W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Materiały video

Koronka na ulicach miast świata [VIDEO]

Już po raz dziesiąty 28 września o godzinie 15 na placach i skrzyżowaniach w wielu miastach Polski odbyła się akcja modlitewna “Koronka na ulicach miast”. Jej celem jest głoszenie orędzia o Bożym Miłosierdziu. Odbywa się ona rokrocznie 28 września, w rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćko, spowiednika św. s. Faustyny.

W Mielcu na placu Armii Krajowej uczestnicy tej akcji także modlili się o miłosierdzie dla siebie, bliskich, Ojczyzny, Kościoła i świata. Koronka odmawiana była również na Rynku Starego Miasta.

W ciągu ostatnich lat w „Koronkę do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata” włączyli się wierni z kilkudziesięciu państw świata i setek miast i miasteczek w Polsce. 

Uczestnicy tej akcji modlili się o miłosierdzie dla siebie, bliskich, Ojczyzny, Kościoła i świata, szczególnie w intencji prześladowanych chrześcijan i ich prześladowców, o przebaczenie dla nich i o łaskę poznania Boga.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa