W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Kradł elektronarzędzia w markecie budowlanym z amfetaminą w portfelu

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży elektronarzędzi z marketu budowlanego. Podejrzany, to 31-letni mieszkaniec Mielca. Funkcjonariusze przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia.

Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci wydziału kryminalnego ustalili, że na terenie sklepu wielobranżowego w Mielcu, dochodzi do kradzieży elektronarzędzi. Prowadząc czynności w tej sprawie ustalili, że narzędzia m.in. poziomicę laserową czy bateria do sprzętu elektycznego, kradnie ten sam sprawca.

Funkcjonariusze ustalili jego tożsamość. To 31-letni mieszkaniec Mielca. Mężczyzna został zatrzymany. Podczas zatrzymania podejrzany miał w portfelu białą sproszkowaną substancję. Policyjny tester potwierdził, że jest to amfetamina. Przedstawiciel sklepu wycenił straty powstałe w wyniku kradzieży na kwotę 1500 złotych. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić podejrzanemu zarzut kradzieży.

Podczas przesłuchania 31-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa i tłumaczył, że kradł sprzęt, ponieważ chciał mieć go w domu na własny użytek. Teraz za kradzież odpowie przed sądem.

W sprawie trwają dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa