W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Kradła artykuły spożywcze i kosmetyczne

Policjanci przedstawili zarzut kradzieży 27-letniej mieszkance gminy Radomyśl Wielki. Kobieta korzystając z kasy samoobsługowej w drogerii, kasowała tylko niektóre produkty przed włożeniem ich do reklamówki na zakupy. Jak ustalili policjanci, w ten sposób kobieta dokonała trzech kradzieży na łączną kwotę przekraczającą 500 złotych.

O zdarzeniu funkcjonariusze zostali poinformowani w ubiegły piątek, tuż po ujęciu młodej kobiety przez pracownicę sklepu. Według relacji pracownika sklepu, chwilę wcześniej kobieta ukradła drobne artykuły spożywcze i kosmetyczne o wartości 50 złotych.

W rozmowie z pracownikami i przedstawicielem sklepu funkcjonariusze ustalili, że ta sama kobieta mogła dokonać kradzieży również 18 i 25 czerwca. Sklepowy monitoring zarejestrował, jak kobieta stojąc przy kasie samoobsługowej kasuje łącznie dwa produkty skanując kod kreskowy tańszego, po czym wsadza przedmioty do torby na zakupy. W ten sposób 27-latka ukradła wody toaletowe warte kilkaset złotych.

27-letnia mieszkanka gminy Radomyśl Wielki została zatrzymana. Tego samego dnia przedstawiono kobiecie zarzut popełnienia przestępstwa kradzieży. Kobieta przyznała się do popełnienia przestępstwa i złożyła wyjaśnienia. W domu podejrzanej policjanci zabezpieczyli część skradzionych przedmiotów, które łącznie zostały wycenione na kwotę przekraczającą 500 zł.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Radomyślu Wielkim.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Humanizacja zwierząt domowych: to moda czy norma?

Wiadomości Mielec

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

PZL Mielec nadal sponsorem Klubu FKS Stal Mielec S.A.

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa