W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Kradła jedzenie teraz usłyszy zarzuty

Policjanci z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim ustali sprawcę kradzieży artykułów spożywczych i przemysłowych ze sklepu w centrum miasta. Wartość skradzionych przedmiotów oszacowano na kwotę blisko 500 złotych. Kobieta, odpowiedzialna za te kradzieże, przyznał się do popełnienia przestępstwa.
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim ustalili, że w sklepie w centrum miasta dochodzi do kradzieży.

Analizując sklepowy monitoring policjanci ustalili tożsamość złodzieja. To 52-letnia kobieta, mieszkanka gminy Radomyśl Wielki.
Policjanci ustalili, że kobieta przez dwa tygodnie lutego kradła artykuły spożywcze i przemysłowe, m.in. ciastka, bułki, chleb i wędliny. Łącznie wartość skradzionych przedmiotów została wyceniona na kwotę blisko 500 złotych.
Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 52-letniej kobiecie zarzut kradzieży. Podejrzana przyznała się do popełnienia przestępstwa. Swoje zachowanie tłumaczyła brakiem pieniędzy na jedzenie i inne przedmioty służce w codziennym życiu.

 

policjaczapeczka-326x235

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa