W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Kradli rury melioracyjne w Radomyślu Wielkim

Policjanci z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży rur melioracyjnych o wartości blisko 3500 złotych. Do kradzieży doszło pod koniec lutego.

Sprawcy to mieszkańcy gminy Radomyśl Wielki, w wieku od 28 do 34 lat. Za kradzież odpowiedzą przed sądem. O kradzieży komisariat Policji powiadomił właściciel firmy. Straty poniesione w wyniku kradzieży rur melioracyjnych z terenu budowy kanalizacji zgłaszający wycenił na kwotę 3500 złotych. Policjanci przyjęli zawiadomienie i niezwłocznie podjęli czynności zmierzające do ustalenia sprawców kradzieży.

Kolejnego dnia funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 28 i 34 lat. Wszyscy są mieszkańcami gminy Radomyśl Wielki. W chwili zatrzymania mężczyźni byli nietrzeźwi. Noc spędzili w policyjnych aresztach. Po wytrzeźwieniu zostali przesłuchani. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić sprawcom przestępstwa zarzut kradzieży. Mężczyźni przyznali się do zarzutu i złożyli wyjaśnienia.

Skradzione rury zostały odzyskane przez policjantów i już zostały przekazane właścicielowi. Podejrzanym za kradzież grozi do 5 lat więzienia.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa