W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka Materiały video Wywiady

„Krzysztof Krawiec szyje fantazyje” – otwarcie magicznej wystawy w Miejskiej Bibliotece Publicznej [FOTO, VIDEO]

W niedzielę 8 maja 2022, w bibliotece przy ulicy Kusocińskiego odbył się wernisaż pochodzącego z naszego miasta Krzysztofa Krawca.

Urodzony 25.07.1973 artysta, grafik, absolwent Poznańskiej ASP (dyplom 1998). Uprawia malarstwo, grafikę, rysunek, ilustrację. Zawodowo zajmuje się projektowaniem graficznym i grafiką użytkową. Od 1996 roku brał udział w ponad 50 wystawach w Polsce i na świecie.

Artysta może się poszczycić wieloma wystawami indywidualnymi, m.in. w Mielcu, Rzeszowie, Sandomierzu, Przemyślu, Krakowie, Warszawie, Wałbrzychu, Poznaniu oraz w ramach XVIII Międzynarodowego Festiwalu Fantastyki na Zamku w Nidzicy.

Brał także udział w zagranicznych wystawach i konkursach w Meksyku, Finlandii, Litwie, Rumunii, Belgii, Chorwacji, Bułgarii, Francji, Grecji, Australii, Francji i we Włoszech. Jest autorem kilkuset okładek i ilustracji książek, periodyków, tomików poezji i płyt CD, w tym ilustracji do książek dla dzieci. Tworzy na pograniczu surrealizmu, realizmu magicznego i fantasy.

Jego główne inspiracje to: Szeroko Pojęta Mitologia, Surrealizm, Symbolizm, Szamanizm i Szeroko Pojęta Magia.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z tego wydarzenia oraz wywiadu, jakiego udzielił nam artysta.

YouTube player


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Bezpłatne badania mammograficzne. Zbadaj się i zyskaj spokój !

Wiadomości Mielec

Szkoły przyjazne utalentowanym uczniom

Wiadomości Mielec

Zmiany w składzie kadry PGE FKS Stal Mielec [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa