W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Krzysztof Ślęzak odchodzi z ARP

Podziękowania Zarządu Powiatu Mieleckiego dla Krzysztofa Ślęzaka.

W związku z zakończeniem pracy w Mieleckim Oddziale Agencji Rozwoju Przemysłu Zarząd Powiatu Mieleckiego wyraża niniejszym swoje najserdeczniejsze podziękowania dla Pana za Pański cenny wkład w rozwój mieleckiego przemysłu, rozwój miasta i regionu. 

To właśnie dzięki zaangażowaniu takich ludzi jak Pan, miasto Mielec i cały region jest teraz w tym miejscu, gdzie jest. Pańskie wysiłki w ratowanie podupadającego regionu, organizację nowych miejsc pracy sprawiły, że tysiące ludzi na powrót odzyskało nadzieję na lepsze jutro, na poprawę swojego losu i swoich bliskich.

Dziś Mielec i cały subregion jest przykładem udanych transformacji ustrojowo – gospodarczych. Rozmiar tych zmian to niewątpliwie spora Pańska zasługa, za co jeszcze raz pragniemy Panu złożyć nasze najszczersze wyrazy uznania. W tych dniach nasz region traci bardzo oddanego mu fachowca.

Pokładamy jednocześnie nadzieję, że Pański wkład w dalszy rozwój naszej małej ojczyzny się nie kończy. 

Jednocześnie życzymy wielu kolejnych sukcesów zawodowych w przyszłości i wyrażamy już dzisiaj nadzieję na dalszą – owocną – współpracę.

Za Zarząd Powiatu

Stanisław Lonczak

Starosta Mielecki

Krzysztof Ślęzak związany był z mieleckim Oddziałem Agencji Rozwoju Przemysłu od  ponad 25 lat, tj. od czasu, kiedy w Mielcu na terenach nieistniejącego już holdingu WSK S.A. powstawała pierwsza w Polsce Specjalna Strefa Ekonomiczna Euro – Park Mielec. Był wówczas członkiem zespołu, który przygotowywał dokumentację, która później stała się wzorcem dla kolejnych stref powstających na terenie kraju.

Już po jej powstaniu pełnił funkcję głównego specjalisty, a później pełnomocnika dyrektora, a następnie wicedyrektora mieleckiego Oddziału ARP. W latach 2005-2009 przygotowywał tereny inwestycyjne i tworzył podstrefę Wrocław Kobierzyce.

Od lipca  2015 do marca 2020 roku pełnił funkcję dyrektora Oddziału ARP w Mielcu. W wyniku zmian kadrowych w mieleckim Oddziale ARP zastąpił go na tym stanowisku Waldemar Barnaś. Krzysztof Ślęzak został wówczas mianowany jego zastępcą. 

Swoją pracę w Agencji K. Szlęzak zakończy z dniem 31 grudnia 2020 roku.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Siedem goli w szalonym meczu. Warta Poznań – FKS Stal Mielec 5:2 [VIDEO]

Wiadomości Mielec

III Gala ‘Master of English’ w Sali Królewskiej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Spektakl teatru „Magia” na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa