KS Smoczanka Mielec – Start Wola Mielecka 8-1 (4-1) [VIDEO, DRON]

Mecz od samego początku dostarczał dla kibiców wiele pozytywnych i negatywnych emocji. W 3 minucie gospodarze objęli prowadzenie 1-0 po samobójczym trafieniu.

Następnie minutę później akcja przeniosła się na drugą stronę, gdzie z pustej bramki ręką próbował ratować M. Jarosz w konsekwencji dostając czerwoną kartkę. Po dobitce z rzutu karnego bramkę zdobył Peret.

W 10 minucie Smoczanka Mielec objęła prowadzenie w dziesiątke, nie oddając inicjatywy już do samego końca. Po IX kolejce mamy komplet punktów i wynik świadczy o tym, że nie zwalniamy tempa.

KS Smoczanka Mielec – Start Wola Mielecka 8-1 (4-1)

Bramki:
3′ Samobój (Pietras)
4′ M. Jarosz (czerwona kartka)