W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

Kto stoczy pojedynek na konsoli?

Już 8 czerwca w Mielcu odbędzie się kolejna edycja, organizowanego przez Fundację Klub Młodych Liderów, wydarzenia GAMES WEEK. Tym razem mielczanie zmierzą się na konsolach, podczas turnieju gier FIFA 19 i MORTAL KOMBAT XI. O tytuł mistrza gier zawalczą w lokalu Legenda.

Dzięki sprzętowi od Grawitacji i dużym telewizorom, pub Legenda zmieni się na czas tego wydarzenia w prawdziwy salon gier, jakiego Mielec jeszcze nie widział. Miłośnicy gier FIFA 19 i MORTAL KOMBAT XI, będą mieć nie lada okazję, aby powalczyć o tytuł mistrza którejś z tych gier. Zwycięzcy otrzymają także nagrody rzeczowe.

Po opłaceniu wpisowego, 64 graczy FIFA 19 zostanie rozdzielonych do 8 grup. Gdy rozegrają się mecze grupowe, z każdej grupy zostanie wyłonionych 4 najlepszych graczy, którzy będą ze sobą rywalizować już systemem pucharowym. Fani MORTAL KOMBAT XI o wygraną walczyć będą tylko w systemie pucharowym.

Miłośnicy dobrej zabawy mogą być pewni, że 8 czerwca jej nie zabraknie. Fundacja Klub Młodych Liderów była już odpowiedzialna za organizację bardzo udanych wydarzeń rozrywkowych na terenie Mielca. Oprócz wcześniejszych edycji GAMES WEEK-u organizowali takie wydarzenia jak Youthest, Pool Party, Maratony Zumby, Kino w Plenerze, czy Mielec Cup.

Osoby, które chcą mieć pewność, że nie zabraknie im miejsca, już dzisiaj mogą wpłacać wpisowe w Legendzie. Zainteresowani odnajdą więcej szczegółów na stronie facebook’owej Klubu Młodych Liderów, gdzie mogą obserwować wydarzenie, na którym regularnie pojawiać się będę szczegóły odnośnie eventu.


Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa