W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Ktoś strzela z wiatrówki do przechodniów

Policjanci interweniowali po zgłoszeniu o tym, że na Alei Niepodległości w Mielcu, ktoś strzela z wiatrówki do przechodniów. W wyniku zdarzenia ranny został 50-letni mężczyzna. Funkcjonariusze prowadzą czynności w sprawie narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Policjanci ustalają także sprawcę tego przestępstwa.

Wczoraj około godz. 15, dyżurny mieleckiej Policji przyjął zgłoszenie o tym, że nieznana osoba strzela z wiatrówki w okolicy Alei Niepodległości w Mielcu. Policjanci niezwłocznie udali się na miejsce, gdzie zabezpieczyli ślady oraz śruty pochodzące z broni, którą posługiwał się sprawca. W interwencji brało udział kilka patroli, których działania polegały na ustaleniu, jak największej liczby świadków i przede wszystkim kierunku z jakiego mogły paść strzały.

W tym samym czasie policjanci uzyskali informację, że do szpitala zgłosił się 50-letni mężczyzna, który w wyniku postrzelenia doznał powierzchownych ran w okolicy brzucha. Policjanci przyjęli zawiadomienie w sprawie przestępstwa. Trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa