W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Kuba Wójcik z APPN w ekstraklasowej Stali Mielec. 155 transfer z Nadziei do Stali!

Wychowanek mieleckiej Akademii Piłkarskiej – Piłkarskie Nadzieje, Jakub Wójcik, trafił do ekstraklasowej Stali Mielec. Szesnastolatek w sobotę zadebiutował w biało-niebieskich barwach w meczu rezerw. W wygranym przez Stal meczu, popularny Wuju rozegrał całą drugą połowę.

Trzeba nadmienić, iż transfer Kuby był 155  przekazaniem zawodnika z APPN do Stali na przestrzeni czterech i pół sezonu. Transfer ten tak jak i wszystkie poprzednie zmiany barw był nieodpłatny.

„Mamy nadzieję że Kuba zadebiutuje na boiskach ekstraklasy i będzie kolejnym mielczaninem w kadrze pierwszego zespołu. Jak widać współpraca Piłkarskich Nadziei z klubem z Solskiego 1 owocuje tym, że nasi zawodnicy masowo zasilają  szeregi ekstraklasowej PGE FKS Stal Mielec. Można śmiało powiedzieć, że jak ktoś chce zagrać w biało-niebieskich barwach, najszybsza droga wiedzie przez Piłkarskie Nadzieje. Zapraszamy.” – komentuje Jacek Cyganowski – prezes i trener Piłkarskich Nadziei.

Nabór do zespołów AP Piłkarskie Nadzieje jest otwarty.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Podsumowanie Memoriału Agaty Mróz-Olszewskiej [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Dzień Otwarty Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt [FOTO]

Wiadomości Mielec

Wakacyjny Kiermasz Książek

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa