W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Kuba Wójcik z Nadziei zagra w pierwszej lidze

Szesnastolatek, Jakub Wójcik, zawodnik klubu AP Piłkarskie Nadzieje został oficjalnie zawodnikiem pierwszoligowej Puszczy Niepołomice. Uczeń I klasy LO SMS STAL MIELEC przenosi się do podkrakowskich Niepołomic na zasadzie transferu definitywnego.

W klubie trenera Tułacza dołączy do swojego o rok starszego kolegi, Kacpra Piechoty o którego przenosinach informowaliśmy dwa tygodnie temu.

Obaj zawodnicy podpisali swoje pierwsze profesjonalne zawodowe kontrakty. „Zarówno dla Kuby jak i Kacpra jest to wielki awans sportowy i nagroda za dotychczasową sumienną pracę przez lata treningów. Dla nas sygnał, iż polityka stawiania na młodzież i ogrywania na poziomie seniorskim przynosi rezultaty” komentuje Paweł Mrozik – wiceprezes AP Piłkarskie Nadzieje.
Kuba w ostatnich dwóch meczach ligowych z Termaliką  Nieciecza i Podbeskidziem był już uwzględniony przez sztab szkoleniowy w kadrze meczowej. Mamy nadzieję, że wkrótce zadebiutuje na pierwszoligowych boiskach. Kacper ogrywany jest przez Puszczę na wypożyczeniu i jest podstawowym bramkarzem IV ligowego Sokoła Kolbuszową Dolna” – dodaje dyrektor szkoły SMS Stal Mielec.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

10 lat – Fundacji Biało-Czerwone Skrzydła [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Na językach” – Konkursu Piosenki Obcojęzycznej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Stypendia sportowe czekają na wnioski

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa