W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Materiały video Sport

Kuźnia Atletów gości mistrza [VIDEO]

Wczoraj (08.05.2019) na zaproszenie drużyny brazylijskiego jiu-jitsu Team Sukata Poland – Lukasz Leś, do Mielca przyleciał multimedalista mistrzostw Europy Scott „ Kojak „ Pickering. Drugi dan Sukata Team.

Główny trener Sukata Team Warrington. Poprowadzi on trzy dniowy program treningów i seminariów w Kuźni Atletów (ulica Botaniczna 4). To już druga wizyta w Polsce i w Mielcu jednego z najlepszych zawodników sportów walki na świecie.

W listopadzie również na zaproszenie Team Sukata Poland, Mielec i Kuźnię Atletów odwiedził Mario Sukata założyciel międzynarodowej sieci szkół pod marką Sukata International. Powołanie w zeszłym roku Team Sukata Poland – Lukasz Les oraz stworzenie Kuźni Atletów im. Stanisława „Zbyszko” Cyganiewicza, w której Team Sukata trenuje na codzień spowodowało, że Mielec stał się miastem, w którym niezwykle dynamicznie rozwijają się sztuki walki.

Warto wspomnieć, że przedstawiciele Team Sukata Poland w tym i zeszłym roku zdobyli kilkanaście medali na prestiżowych światowych i polskich imprezach, w tym Grand Prix w Londynie czy Mistrzostwach Polski w Gnieźnie. Tym samym z miejsca stali się jednym z najlepszych Polskich klubów jeśli chodzi o ranking medalowy.

Dzięki wizytom światowych sław i prowadzonym przez nie treningom obecny i przyszły rok zapowiadają się jeszcze lepiej.

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości