W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Laserowe mierniki prędkości już w akcji

Efektem działań policjantów mieleckiej drogówki na laserowych miernikach prędkości są zatrzymane prawa jazdy. Dwóch kierujących straciło w weekend uprawnienia do kierowania przekraczając dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.


W piątek przy ul. Dębickiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Mercedes. Kierujący samochodem, 49-letni mieszkaniec powiatu ropczyckiego, przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 56 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych i 10 punktami karnymi.

W sobotę policjanci prowadząc pomiar prędkości w Woli Mieleckiej zatrzymali do kontroli kierującego seatem. 26-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 52 km/h. Młody kierowca również został ukarany mandatem karnym w kwocie 400 złotych i 10 punktami karnymi.

Starosta wyda decyzję o zatrzymaniu uprawnień do kierowania na okres 3 miesięcy wobec kierowców, którzy popełnili ujawnione wykroczenia.
kiik

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

W jednym dniu 8 kolizji

Wiadomości Mielec

Dostawczy renault potrącił pieszą na ul. Wolności

Wiadomości Mielec

Driftował fordem bez prawa jazdy po śniegu

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa