W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Laureaci plebiscytu Agro 2021

Zakończył się etap powiatowy i wojewódzki plebiscytu Mistrzowie Agro 2021, w ramach którego wybierano między innymi Sołtysa Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku.

Sołtys Wsi Szydłowiec – Krzysztof Mazur w tym plebiscycie zajął pierwsze wśród sołtysów powiatu mieleckiego i piąte wśród 22 sołtysów z województwa podkarpackiego. Z tej okazji Wójt Gminy Mielec Józef Piątek i Zastępca Wójta Tomasz Ortyl złożyli na ręce Sołtysa gratulacje i podziękowali za to, że swoją pracą na rzecz lokalnej społeczności w swojej wsi podtrzymuje wielowiekową tradycję dobrego gospodarzenia. Do gratulacji przyłączyli się również radni Celina Szymańska i Zbigniew Wicherski, którzy przy okazji załatwiania spraw związanych z pełnioną funkcją, również mieli okazję podziękować Krzysztofowi Mazurowi za pracę.

Nie można zapomnieć, że we wspomnianym plebiscycie Koło Gospodyń Wiejskich z Woli Mieleckiej również zajęło pierwsze miejsce wśród KGW powiatu mieleckiego i 15 miejsce wśród nominowanych kół gospodyń wiejskich z Podkarpacia.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mielecki Uniwersytet Dziecięcy zaprasza na rekrutację

Wiadomości Mielec

Policjant z Mielca najlepszym dzielnicowym na Podkarpaciu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Ukarany mandatem w wysokości 3 tyś. złotych za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa