W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Ławnica będzie miała kanalizację

W 2021 roku wykonany zostanie pierwszy etap kanalizacji w Ławnicy. To kolejna w tym roku duża inwestycja, na którą już został rozstrzygnięty przetarg.

Wpłynęła 1 oferta Przedsiębiorstwa Budowlanego Budomont sp. z o.o. na kwotę  4 947 264 zł.  W tej kwocie połowa wioski zostanie skanalizowana. Inwestycja będzie realizowana dzięki pozyskanym środkom  z rezerwy celowej prezesa Rady Ministrów w kwocie 2 ml zł  i przy wkładzie finansowym własnym z budżetu gminy. Dzięki temu mieszkańcy większej części Ławnicy, która jest wioską o gęstej, zwartej zabudowie, będą mogli zostać podłączeni do długo oczekiwanej kanalizacji. 

Jestem wdzięczny Panu Europosłowi Tomaszowi Porębie, który jako przyjaciel tuszowskiej gminy pomaga w realizacji jej strategicznych zadań, w tym budowy kanalizacji i tym samym przyczynia się do jej rozwoju podnoszącego jakość życia mieszkańców – mówi wójt gminy Andrzej Głaz. 

sewer pipe in the trench
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kilkudniowy kurs doskonalący dla Ratowników Medycznych

Wiadomości Mielec

Tragedia na ulicy Legionów

Wiadomości Mielec

Rowerzyści po potrąceniach odwiezieni do szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa