W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Sport

Lekkoatletyczne Miasteczko w Rynku

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu oraz Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec zapraszają dzieci do lekkoatletycznego mini miasteczka, które powstanie w najbliższą sobotę 7 lipca w Rynku starego miasta w Mielcu.

To kolejna impreza organizowana w sercu mieleckiej starówki, która ma służyć ożywieniu tej części naszego miasta. Rynek jak wiadomo jest zamknięty w weekendy dla ruchu samochodowego, co służyć ma organizacji w tym miejscu różnych imprez plenerowych. Tym razem będzie to impreza sportowo-rekreacyjna.

Lekkoatletyczne mini miasteczko czynne będzie w godzinach od 15.00 – 19.00. Zajęcia sportowo-rekreacyjne na które składać się będą ćwiczenia gimnastyczne oraz mini lekka atletyka (m.in. mini bieg przez płotki, rzut piankowym oszczepem, skok w dal, pchnięcie piłką lekarską) prowadzić będzie trener w mieleckim klubie lekkiej atletyki Tomasz Torba. O oprawę muzyczną imprezy zadba Paweł Wacławik. Serdecznie zapraszamy.

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Memoriał Agaty-Mróz Olszewskiej ostatni sprawdzian przed olimpiadą

Wiadomości Mielec

Finał EURO 2024 – Transmisja TVP – zobacz mecz na dużym ekranie w Multikinie w Navigatorze

Wiadomości Mielec

Sparing FKS Stal Mielec – ŁKS Łódź [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa