W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Leśni złodzieje złapani

Policjanci postawili zarzut kradzieży drewna dwóm mieszkańcom gminy Tuszów Narodowy. Podejrzani zostali ujęci przez pracowników straży leśnej podczas wywozu drewna z lasu. Skradzione drewno wycenione zostało na kwotę 700 złotych.

Dyżurny mieleckiej policji został powiadomiony przez Straż Leśną o ujęciu dwóch mężczyzn, którzy wywozili drewno z lasu.

Policjanci, którzy niezwłocznie pojawili się na miejscu zdarzenia zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Tuszów Narodowy w wieku 30 i 19 lat.

Funkcjonariusze w rozmowie ze zgłaszającymi ustalili, że mężczyźni ukradli drewno pochodzące z terenów leśnych z okolic Mielca. Podejrzani zostali ujęci podczas gdy wywozili drewno ciągnikiem rolniczym.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić podejrzanym zarzut kradzieży. 30-letni mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa i szczegółowo wyjaśnił jego przebieg. Młodszy z mężczyzn nie przyznał się do winy twierdząc, że nie był świadomy, że drewno, które pomaga załadować i wywieść jest kradzione.
Za popełnione przestępstwo mężczyźni odpowiedzą przed sądem.

 

 

84-19509

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Niedźwiedź pojawił się w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Sprawca przemocy w rodzinie trafił do aresztu

Wiadomości Mielec

Dzisiaj w Mielcu policja zanotowała zwiększoną aktywność oszustów

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa