W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Informacje

Leśny szlak konny [FOTO]

W dniu 29 grudnia br. odbyło się uroczyste podpisanie porozumienia dotyczące urządzenia Szlaku konnego pomiędzy Burmistrzem Przecławia Renatą Siembab, Wójtem Gminy Ostrów Grzegorzem Ożóg oraz Nadleśniczym Nadleśnictwa Tuszyma Andrzejem Kochmańskim.

Przebiegający przez tereny gmin: Przecław i Ostrów oraz pozostający w zarządzie Nadleśnictwa Tuszyma szlak ma łączną długość 26 km (6 km stanowią tereny gminy Przecław, 20 km stanowią tereny gminy Ostrów).

Celem współpracy jest umożliwienie rozwoju turystyki jeździeckiej o szerokim zasięgu również międzynarodowym, na wyznaczonej trasie, służącej do odbywania wycieczek konnych, wyposażonej w urządzenia zapewniające bezpieczne i spokojne jej przebycie.

Leśny szlak konny przeznaczony jest do turystycznego, rekreacyjnego i szkoleniowego użytkowania koni wierzchowych, a tam gdzie pozwalają na to warunki terenowe, również zaprzęgów konnych.

Podpisywanie porozumień miało miejsce w UKJ Ostoja, w ośrodku w Białym Borze podczas którego byli obecni także reprezentanci ośrodka na swych koniach, klubu jeździeckiego Kudłate Ranczo oraz Stowarzyszenia Kawalerii Konnej w Dobryninie im. 5 Pułku Strzelców Konnych.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Rośnie drzewo na cześć rodziny Ulmów

Wiadomości Mielec

Przez Tuszymę jechał 105 km/h

Wiadomości Mielec

Izby Pamięci i Tradycji w Radomyślu Wielkim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa