W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie

Letni wypoczynek na sportowym obozie [FOTO]

W dniach 3 – 8 lipca 2018 roku dzieci w wieku od 8 do 13 lat wzięły udział w obozie sportowym, który odbył się w Orawce. Dla młodych sportowców z Mielca, Padwii Narodowej, Cmolasu i Malinia to był niezwykły czas wypełniony licznymi atrakcjami.

Codziennie pod okiem znakomitych trenerów dzieci uczestniczyły w treningach piłki nożnej. Dla uczestników każdy dzień był niezwykła przygodą, gdyż oprócz zajęć typowo sportowych organizatorzy zapewnili wiele innych atrakcji. Dzieci znakomicie bawiły się w Rabkolandzie i Gorącym Potoku. W kolejnych dniach korzystały z licznych atrakcji w Zakopanem, podziwiały widoki z Gubałówki, zobaczyły Wielka Krokiew, a także poznały uroki Doliny Chochołowskiej.

Wieczorami uczestnicy wyjazdu mieli integracyjne gry i zabawy, a także spędzali milo czas przy ognisku i grillu. Organizatorzy zapewnili wszystkim uczestnikom firmowe stroje sportowe. W ostatni dzień pobytu młodzi sportowcy zostali nagrodzeni licznymi gadżetami. Kadra wyróżniła także najbardziej wyróżniających się piłkarzy pamiątkowymi medalami Nie zapomniano nawet o urodzinach jednego z podopiecznych, który otrzymał w tym wyjątkowym dniu prezent.

Celem obozu było propagowanie zdrowego stylu życia, rozwianie talentów dzieci i zachęcenie ich do uprawiania sportów. Organizatorem letniego wypoczynku byli trenerzy: Hubert Kardyś i Tomasz Grabiec założyciele HiT obozy sportowo – turystyczne dla dzieci i młodzieży.

Opiekunami i trenerami byli także: Wojciech Mieszkowicz, Piotr Cebera, Paweł Irla i Marek Kret. Należy podkreślić, iż wykwalifikowana kadra trenerska na co dzień prowadzi zajęcie w klubie Piłkarskie Nadzieje.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Filmowo – rozrywkowo – koncert PSM w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Konkurs – Baw się z nam [FOTO]

Gala “Młodzi Nieprzeciętni” 2024 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa