W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Licealiści remontują Kopernika

Szkoła Liderów II LO powstała z inicjatywy Fundacji Klub Młodych Liderów, uczniowie zaangażowani w projekt postawili sobie za cel wyremontowanie świetlicy szkolnej, z pomocą funduszy zdobytych dzięki sponsorom postarają się poprawić wygląd wnętrza oraz komfort świetlicy.

Całe przedsięwzięcie potrwa około trzech miesięcy, a jego ukoronowaniem będzie finałowa gala podsumująca cały projekt.

Dzięki Fundacji Klub Młodych Liderów znanej z wydarzeń tj. Youthest. Mielec Cup czy Pool Party uczniowie II LO mogą brać udział w tym projekcie. Celem Szkoły Liderów jest nauczanie młodzieży rzeczy, których nigdy nie nauczyliby się w szkole oraz zdobycie umiejętności przydatnych w dorosłym życiu. Cały zespół tworzy 15 pełnych energii i pomysłów licealistów, nad którymi czuwa trójka mentorów. W ciągu trzech dni młodzież wzięła udział w wielu godzinnych szkoleniach z kreatywności, badania potrzeb, organizacji projektu i jego promocji. Po wielu przeprowadzonych dyskusjach między sobą i zrobionych ankietach wśród rówieśników zdecydowali, że projektem, jaki będą realizować, będzie remont świetlicy szkolnej.

– Naszym celem jest stworzenie dla nas i reszty uczniów miejsca, w którym będziemy mogli spędzać miło czas, odrobić lekcje a przy okazji poprawić komfort i wystrój wnętrza, które mogłyby się stać rozpoznawalne oraz cechowało by naszą szkołę. Ponadto jesteśmy dumni, że dzięki takiemu projektowi możemy pozostawić coś na dłużej w naszej szkole dla przyszłych uczniów, mówi uczestniczka projektu.

Obecnie uczniowie skupiają się na pozyskiwaniu sponsorów oraz zdobywają wszelkie potrzebne informacje do przeprowadzenia remontu. Wielkie otwarcie nowej świetlicy odbędzie się 18 grudnia.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa