W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Licencja nie tylko na latanie [FOTO]

W dniu 15 kwietnia 2023 w szkolnej bibliotece ZST odbyło się wręczenie nagród w II szkolnym konkursie wiedzy lotniczej „ Licencja nie tylko na latanie”.

W konkursie który odbył się w pierwszych dniach marca uczestniczyło ponad 40 uczniów klas od 1 do 4. Całe podium przypadło uczniom klasy IVAMP kolejno 3-cie miejsce Michał Czerniak, 2 miejsce Artur Pietras i zwycięzca Jakub Paź.

Gratulacje uczniom składali osobiście Dyrektor ZST Mielec Arkadiusz Gałkowski i przedstawiciel głównego sponsora tegorocznego konkursu p. Bartosz Podsiadło dyrektor produkcji firmy GARDNER AREOSPACE. Zarówno dyrektor i jak i przedstawiciel firmy Gardner zwrócili uwagę na ścisłą współprace szkoły z firmą z branży lotniczej podkreślając chęć dalszego rozwoju współpracy oraz wsparcia naszych uczniów zarówno w trakcie trwania nauki jak i po jej ukończeniu na starcie kariery zawodowej.

Oprócz voucherów podarunkowych i nagród książkowych od firmy Gardner uczniowie otrzymali szczególne albumy lotnicze ufundowane przez firmę PZL Mielec oraz lot widokowy samolotem Jeżyk ufundowany przez Góreckie Towarzystwo Lotnicze im. Jana Wnęka, które po raz kolejny wspiera lotnicze inicjatywy w naszej szkole. Dodatkowo najlepsza czwórka uczniów dostała zaproszenie od spółki lotnisko Mielec na zwiedzanie wieży kontroli lotów miejscowego lotniska, z czego relacja pokaże się w kolejnym poście.

Sponsorom dziękujemy za udzielone wsparcie i liczymy na dalszą pomoc przy realizacji lotniczych wyzwań i inicjatyw, wszystkim uczestnikom a zwłaszcza laureatom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów i rozwijania lotniczych pasji.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Stara Cegielnie zwiększa swoje finansowe wsparcie dla klubu FKS Stal Mielec

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa