W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Inne i charytatywne

Licytacje bezcennej wartości – Aukcje WOŚP Mielec [FOTO]

Jesteście ciekawi, jak zbiera się przedmioty na aukcję? To proces długi, wymagający cierpliwości, elastyczności i szybkości. Trzeba mieć też wyczucie co i kiedy wrzucić na Allegro. Tu link do aukcji Sztabu 31 Finału WOŚP Mielec https://allegro.pl/uzytkownik/AUKCJE3016MIELEC

Przygotowania do aukcji zaczynają się już w grudniu. – Rozmawiamy z osobami prywatnymi lub instytucjami kto i co chciałby przekazać na aukcję – tłumaczy Katarzyna Hajduk, która koordynuje cały ten proces w Sztabie 31 WOŚP w Mielcu. – W momencie, gdy pierwsze rzeczy są już umieszczone na Allegro i aukcje się zaczynają, kolejne osoby zgłaszają się do sztabu z propozycją przekazania przedmiotów na aukcję. Zdarza się też, że nawet podczas finału, ktoś chce przedmiot na aukcję przekazać. 

W tym momencie na koncie https://allegro.pl/uzytkownik/AUKCJE3016MIELEC już jest licytowanych kilkanaście przedmiotów m.in. jedyny taki w Polsce stół spawalniczy od firmy GPPH, ozdobiony grafikami WOŚP, złote i srebrne serduszko od F.J. Herkules, monety z grawerem WOŚP, których GRAWERSTWO.NET wykonało tylko 10 sztuk i tylko dla mieleckiego sztabu, jest też obraz Św. Floriana przekazany przez Grzegorza Gałuszkę, dyrektora Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu, trzy Konstytucje z podpisem poseł Krystyny Skowrońskiej, która na aukcję przekazała także voucher na lot motolotnią, zestawy kawy i herbaty ufundowane przez KAWA czy HERBATA Grzegorz Sieroń, kubki termiczne i zestawy do wina od firmy Batigraf, gadżety od Urzędu Miejskiego w Mielcu. 

Dołączą do nich: kolekcjonerskie gadżety od mieleckich siatkarek i cała reszta wspaniałych i zaskakujących przedmiotów. Warto więc sprawdzać konto aukcyjne na Allegro oraz sztabowego Facebooka i szukać unikatów.

Nie wszystkie przedmioty trafią na aukcję Allegro, niektóre będą licytowane podczas finału, 28 stycznia w Galerii Navigator lub 29 stycznia w Samorządowym Centrum Kultury. 

Każda z wylicytowanych kwot, trafi na konto WOŚP, która w tym roku gra dla dużych i małych, by kupić sprzęt do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy.

Fot. 1,2 – Stół spawalniczy od GPPH, to unikat na ogólnopolską skalę. W 2022 roku stół warsztatowy wykonany przez firmę dla WOŚP wylicytowano za 6900,55 zł. 

Fot. 3,4 – Kolejny raz na aukcję trafią serduszka wykonane dla mieleckiego sztabu WOŚP przez F.J. Herkules.

Fot. 5 – Obraz św. Floriana przekazany przez dyrektora PSPR trafił w ręce Tomasza Łępy, który poprowadzi aukcje WOŚP w Galerii Navigator i Samorządowym Centrum Kultury.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa