W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

List poparcia przez pracowników Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu Marii Napieracz

Dziś wpłynął do naszej redakcji list z poparciem jednego z kandydatów na dyrektora Pogotowia Ratunkowego w Mielcu.

Publikujemy go w całości.

Pragniemy za Państwa pośrednictwem podać do wiadomości publicznej, że jako pracownicy Pogotowia Ratunkowego w Mielcu, przekazaliśmy Panu Stanisławowi Lonczakowi, Staroście Powiatu Mieleckiego, List Poparcia Pani Marii Napieracz jako kandydatki na dyrektora Pogotowia Ratunkowego w Mielcu. 
 Zdajemy sobie sprawę, iż jest to tylko gest, który nie musi mieć w przebiegu konkursu żadnego formalnego znaczenia, niemniej jednak wykonaliśmy go, licząc na szerokie spojrzenie członków Komisji Konkursowej. Pani Maria Napieracz w krótkim czasie sprawdziła się jako dyrektor energiczny, analityczny, decyzyjny, a przy tym empatyczny. Rozpoczęła wiele niezwykle znaczących przedsięwzięć, których sprawna kontynuacja będzie warunkować rozwój Pogotowia w kolejnych latach. Z naszego doświadczenia wynika, że częste zmiany na stanowisku dyrektora wprowadzają wiele zamieszania w funkcjonowanie stacji, a także powodują kolejną stratę czasu i to w momencie, gdy w ratownictwie wiele się dzieje i dobrze jest na bieżąco reagować, znając przy tym doskonale podłoże zmian. Obecnie Pani Maria Napieracz jest już wdrożona w dziesiątki tematów, prowadzi wiele ważnych zadań, zatem stagnacja byłaby zagrożeniem dla rozwoju, a nawet stabilności Pogotowia Ratunkowego. Więcej argumentów znajduje się w piśmie złożonym już u Pana Starosty, które dołączamy do niniejszego maila.

Serdeczne pozdrowienia. Jesteśmy wdzięczni za poświęcony nam czas. 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych 2024 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa