W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

LKS Stal Mielec na Orlen Warsaw Games

Sześcioro zawodników Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec   reprezentowało woj. podkarpackie podczas rozegranych w sobotę na warszawskiej Agrykoli ogólnopolskich zawodów programu „Lekkoatletyka dla Każdego!”, które odbyły się w ramach Orlen Warsaw Games.

Młodzi sportowcy rywalizowali w biegach przełajowych, sprintach, sztafetach, biegu przez płotki, skokach w dal i wzwyż oraz w rzucie oszczepem. Starty indywidualne zakończone zostały biegiem sztafetowym 8 x 200 metrów.
Lekkoatleci z woj. podkarpackiego spisali się bardzo dobrze zdobywając 7 medali w konkurencjach indywidualnych oraz brązowy medal w sztafecie 8x200m.


Z mieleckich zawodników najlepiej spisała się Martyna Gaweł zdobywając srebrny medal w biegu na 60m, ustanawiając nowy rekord życiowy 8.29, oraz brązowy medal w sztafecie 8x200m. Piąte miejsca zajęli: Oliwia Molek w skoku wzwyż (1.40) oraz Mateusz Molek w skoku w dal (4.64). Na 11 miejscu rywalizację w skoku w dal kobiet zakończyła Wiktoria Jackowska z rezultatem 4.21.
Kacper Jaworski i Michał Zaremba zajęli 10 miejsce w biegu sztafetowym 8x500m.

 

 

 

 

 

Zobacz też...