W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Historia Kultura i nauka

ll Rajd Rowerowy im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu ,,Szlakiem pielęgnowana lasu”[FOTO, VIDEO]

Ponad 200 uczniów z mieleckich szkół uczestniczyło w II Rajdzie Rowerowym organizowanym przez Zespół Szkół Ekonomicznych. W ten sposób po raz drugi uczniowie złożyli hołd dla patrona szkoły – błogosławionego księdza Romana Sitki.

Rowerowa eskapada rozpoczęła się przed ZSE i zakończyła kilkanaście kilometrów dalej – rezerwacie przyrody na przecławskich bagnach. Imprezę, wraz z dyrektorką szkoły Martą Mysoną, otworzył starosta Zbigniew Tymuła. – Cieszę się, że wydarzenie zgromadziło tak liczną grupę uczniów, nauczycieli i dyrektorów. Wszystkim życzę bezpiecznej i udanej wycieczki – mówił. Po krótkim przemówieniu, gospodarz powiatu wyruszył wraz z młodzieżą w trasę, zajmując miejsce na czele peletonu.

Rowerowa wycieczka – drugi raz zorganizowana przez ZSE – promowała zdrowy styl życia i integrowała młodzież z mieleckich szkół. Eskapada była też okazją do propagowania zasad ruchu drogowego oraz upamiętnienia życia i działalności patrona „Ekonomika” – księdza Romana Sitki.

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=k2vhUq7VvDA&w=925&h=520]
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kultura i język hiszpański dla przedszkolaków [FOTO]

Wiadomości Mielec

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych [FOTO]

Wiadomości Mielec

Zdzisław Nowakowski został wybrany Wiceszefem ministerialnej Rady ds. Informatyzacji Edukacji

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa