W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Lotnisko Mielec zaktualizowało swoją stronę internetową

15 marca br. wystartowała odświeżona wersja strony www lotniska w Mielcu www.lotniskomielec.pl.  Wzrokowo niewiele się zmieniło natomiast funkcjonalnie to duży krok naprzód.  Już na pierwszej stronie mamy kafelki, które bezpośrednio przeniosą nas do bazy wiedzy, skąd można pobrać wszystkie informacje potrzebne do zaplanowania lotu, czy do zupełnej nowości na tej witrynie sklepu internetowego.

W sklepie on-line istnieje możliwość opłacenia jednego z dwóch pakietów starto lądowań ze specjalnymi rabatami lub opłacić bieżący lot bez konieczności odwiedzania budynku administracyjnego. 

Pakiet „no limit” upoważnia do wykonania nieograniczonej liczby startów i lądowań. Pakiet ważny jest jeden dzień i dotyczy operacji lotniczych zrealizowanych przez jeden statek powietrzny.
Pakiet „40 lądowań” – upoważnia do wykonania 40 startów i lądowań. Pakiet do wykorzystania przez 120 dni. Planując swój lot do Mielca warto go wcześniej zgłosić i zarezerwować swoje szczególne potrzeby jak TAXI czy miejsce parkingowe na płycie. To się po prostu opłaca!   

W nowej wersji strony znajdują się także aktualne informacje i pliki potrzebne do zgłoszeń wszystkim użytkownikom bezzałogowych statków powietrznych jak i osobom chcącym na przykład wypuścić balony z helem czy zorganizować pokaz sztucznych ogni. Pewnie się zdziwicie – ale takie są przepisy, że nawet pokazy laserowe czy lampiony na ciepłe powietrze należy zgłaszać służbom lotniskowym
z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Nowością są również aktualne informacje o dostępności i cenach paliw lotniczych. Wśród zakładek są też oferty na hangarowanie statków powietrznych czy wynajem powierzchni użytkowych jakie oferuje Zarządzający Lotniskiem. Na stronie znajdziecie także aktualne oferty pracy czy ważne komunikaty
i ogłoszenia. Warto więc wejść i nawet z czystej ciekawości sprawdzić ile jest miejsc parkingowych na mieleckich stojankach, który pas jest oświetlony i jak prawidłowo budować krąg nad lotniskowy. Dla jeszcze bardziej ciekawskich powstała zakładka „lotnisko online” gdzie można podglądać a nawet podsłuchiwać co w tym momencie dzieje się na lotnisku. 

Zapraszamy!

      

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa