W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Łowił ryby z małżonką, złapał…nietrzeźwego kierującego samochodem

W przedwczoraj tj. 29 lipca 2018 roku około godziny 17:00 na pograniczu miejscowości Wojków oraz Domacyny (gmina Padew Narodowa) doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu osobowego.

Na łuku drogi relacji Wojków – Domacyny pojazd osobowy wypadł z drogi, a następnie dachował. W momencie zdarzenia tuż obok wspomnianej drogi na zbiorniku wodnym wraz z małżonką w czasie wolnym od służby przebywał funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

Jak relacjonował przybyłym na miejsce funkcjonariuszom Ruchu Drogowego w momencie, gdy usłyszał huk obejrzał się i zobaczył pojazd osobowy w trakcie dachowania finalnie lądujący w przydrożnym rowie. Niezwłocznie udał się na miejsce by udzielić pomocy osobom mogących brać udział w zdarzeniu drogowym. W trakcie podjętych czynności ratunkowych od jedynej uczestniczki zdarzenia drogowego tj. kierującej pojazdem osobowym wyczuł woń alkoholu. Kobieta podjęła ucieczkę przed przybyciem służb ratunkowych z uwagi na obawę przed konsekwencjami prawnymi. Biorąc pod uwagę zaistniałe okoliczności funkcjonariusz ujął kierującą będącą pod wpływem alkoholu, a następnie przekazał przybyłym na miejsce służbom.
Należy nadmienić iż w rejonie łuku drogowego znajduje się boisko na którym wielokrotnie w czasie wolnym od zajęć przebywa młodzież.
To kolejny raz, gdy przedstawiciele służb ratunkowych przebywając w czasie wolnym od pracy podejmują działania na rzecz ratowania życia i zdrowia, a także ochrony i porządku publicznego.

Czytelnik

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Fotopułapka złapała małego brunatnego niedźwiedzia

Wiadomości Mielec

Tragedia nad Wisłoką w Tuszymie

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa