W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Kultura i nauka Sport

„Ludzie z pasją” – Zapraszamy na spotkanie z reprezentantami Szybowcowej Kadry Juniorów!!!

Dzisiaj w piątek odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu pn. „Ludzie z pasją” – które Aeroklub Mielecki im. Braci Działowskich organizuje dla wszystkich osób zainteresowanych lotnictwem, a w szczególności szybownictwem. Przypominamy, że w poprzednim roku odwiedzili nas Sebastian Kawa oraz Maciej Pospieszyński.

Tym razem odwiedzą nas: Mateusz Siodłoczek oraz Marek Niewiadomy – Vice-Mistrzowie Świata Juniorów w Szybownictwie. Podczas spotkania opowiedzą o swoich startach oraz zaprezentują swoje osiągnięcia.

Spotkanie odbędzie się w dniu 29 stycznia 2016 r. o godzinie 18:00 w auli Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego Akademii Górniczo-Hutniczej w Mielcu przy ulicy M. Skłodowskiej-Curie 4.

Podczas ww. spotkanie będzie możliwość zapisania się na teoretyczne szkolenie szybowcowe, które odbędzie się w miesiącach luty-marzec – zgodnie z informacjami w starszych New’sach Emotikon smile Specjalnie dla osób, które podczas spotkania zapiszą się na szkolenie szybowcowe otrzymają 10% rabatu !!!

Serdecznie zapraszamy!!! – poniżej adres filmu promującego spotkanie:

 

12622546_919176398159504_7629964092684357950_o

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa