W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Sport

Lukas Bielak – piłkarz Stali Mielec odpowiada na pytania

Kibice mieleckiej Stali już po raz kolejny mieli okazję do wirtualnego spotkania z piłkarzem PGE FKS Stali Mielec. Tym razem podczas relacji LIVE na klubowym Instagramie na pytania mieleckich fanów odpowiadał Lukas Bielak.

Przedstawiamy Wam 10 wybranych pytań!

Jak spędzasz teraz czas w domu?

Mamy rozpisany plan treningowy, więc codziennie musimy go wykonać. A wieczorami? Teraz mam dostęp do słowackiej telewizji, więc ją oglądam, żeby wiedzieć co dzieje się w moim kraju. 

Na której pozycji gra Ci się najlepiej?
Zdecydowanie na środku pomocy. Przez ostatni czas gram właśnie na tej pozycji. Uważam, że jest ona dla mnie najbardziej odpowiednia.

Czy masz jakiś ulubiony klub piłkarski?
Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale jakbym miał wybrać to może byłaby to Barcelona czy też Bayern Monachium. 

Jakie masz zainteresowania?
Oprócz piłki nożnej bardzo lubię jeździć na nartach. Często też śpiewam. Ostatnio, kiedy jestem sam w domu zacząłem też częściej gotować i sprawia mi to przyjemność. 

Twoje największe marzenie?

W tym momencie chciałbym być ze swoją rodziną. Niestety, nie udało mi się pojechać na Słowację, ponieważ musiałbym zostać 2 tygodnie na Słowacji i 2 tygodnie być na kwarantannie tutaj. Na ten moment to jest moje największe marzenie. Nie patrzę na to co będzie za rok czy też za pół roku. Staram się skupiać na tym, co jest teraz.

Jak spędzasz czas wolny, kiedy nie macie treningów?

Na Słowacji mamy bardzo ładne góry, naturę, więc kiedy tam wracam to z rodziną chodzimy na spacery. Bardzo lubię też jeździć na nartach i jak tylko jest okazja, to zimą, kiedy mamy wolne wybieram się na kilka tygodni.

Gdybym nie był piłkarzem to byłbym…
piosenkarzem – wiadomo  Bardzo lubię gotować, więc może poszedłbym w tym kierunku i otworzyłbym swoją restaurację.

Jak oceniasz atmosferę w drużynie?

Humory nam dopisują. Zawsze wszyscy dyskutujemy na różne tematy i żartujemy. Naprawdę cieszę się, że tak to wszystko wygląda. Ze sztabem trenerskim też każdy z nas ma bardzo dobry kontakt.

Jak oceniasz czas spędzony do tej pory w mieleckiej Stali?

Bardzo dobrze. Spotkałem tutaj bardzo dobrych ludzi. Cieszę się, że mogę być częścią tej drużyny. Pod względem komunikacji nie mam z nikim żadnego problemu. Czuję się tutaj naprawdę bardzo dobrze.

Jak mieszka Ci się w Mielcu?
Super. Jest to małe miasto i bardzo spokojne. Lubię wieczorami wychodzić na spacery. Nie lubię dużych miast, więc czuje się tu naprawdę bardzo dobrze.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa