W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty

Łzy, Lombard i Jula gwiazdy Powitania Lata 2019

Trzy fantastyczne gwiazdy zagrają w Mielcu 22 czerwca podczas tegorocznego Powiatowego Powitania Lata. To Jula, Łzy i Lombard.

Muzyczną ucztę rozpoczniemy na mieleckich bulwarach już o godzinie 18:30. Jako pierwsza do zabawy zagrzeje mieszkańców powiatu mieleckiego Jula – wokalistka, która mimo młodego wieku, ma na swoim koncie liczne muzyczne sukcesy. Zadebiutowała w Internecie, szybko zdobywając rzesze fanów i osiągając 30 milionów wyświetleń autorskich utworów i teledysków. Do tej pory nagrała trzy studyjne albumy: Na krawędzi (2012), 180° (2014) i Milion słów (2017). Początkiem 2019 miała miejsce premiera piosenki Filipa Lato „Zanim nas policzysz”, którą wokalista nagrał wspólnie z Julą. To hit, który obecnie można usłyszeć w wielu rozgłośniach radiowych.

Na godzinę 20:00 zaplanowano koncert grupy Łzy. Zespół istnieje już ponad 20 lat i jest obecnie jedną z najpopularniejszych formacji pop-rockowych w Polsce. Dotychczas ukazało się osiem premierowych albumów Łez, z których trzy: „W związku z samotnością”, „Nie czekaj na jutro” i „The Best Of 1996-2006” osiągnęły status Platynowej Płyty, a jeden – „Jesteś jaki jesteś” pokrył się „złotem”. Najważniejsze z tych, które zespół zdobył w ciągu ponad 20-stu lat swojej działalności to m.in. Nagroda Publiczności w Konkursie Premier Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu z piosenką „Oczy szeroko zamknięte”, dwie Superjedynki, trzy Mikrofony Popcornu, II miejsce w Krajowym Finale Konkursu Eurowizja 2004, II miejsce w plebiscycie „Telekamery” (w kategorii Muzyka), a także II miejsce na festiwalu Top Trendy podsumowującym sprzedaż polskich płyt w 2003 roku. Za płytę, „The Best Of 1996-2006”, podczas 46 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, grupie została wręczona Platynowa Płyta. 
Od 2011 roku wokalistką Łez jest Sara Chmiel-Gromala pochodząca z powiatu mieleckiego, a konkretniej – ze Zdziarca w gminie Radomyśl Wielki. 

Trzecią gwiazdą „Powiatowego Powitania Lata” będzie Lombard – kultowy zespół, który od 1981 roku nagrał kilkanaście płyt sprzedanych w nakładzie kilku milionów egzemplarzy: „Śmierć dyskotece”, „Live”, „Szara maść”, „Anatomia”, „Wolne od cła”, „Kreacje”, „Największe przeboje ’81-’91”, „Afryka”, „Deja’Vu” , „Live 20 lat – Przeżyj to sam”. Liderem grupy od początku jej istnienia jest charyzmatyczny Grzegorz Stróżniak,  wielokrotnie wybierany wokalistą roku, nagradzany za swoje kompozycje. Na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w 1984 roku otrzymał II nagrodę za kompozycję „Szklana pogoda”. To jednak zaledwie jeden z licznych hitów zespołu. Lombard wylansował bowiem wiele innych przebojów, a wśród nich znaleźć można tytuły tj. „Przeżyj to sam”, „Szklana pogoda”, „Nasz ostatni taniec”, „Droga Pani z Telewizji”, „Kto mi zapłaci za łzy”, „Kryształowa”, „Taniec Pingwina na szkle”, „Adraiatyk, ocean gorący”, „Deja’Vu”, „Patrz!Patrz!”, „Road to freedom”, „Musical” czy „Życzę Ci miłego dnia”. 
Od 1999 roku wokalistką Lombardu jest Marta Cugier. W obecnym składzie (najdłużej istniejącym w historii Lombardu!) grają także: Daniel Gola Patalas – gitara, Michał Guma Kwapisz – bas, Mirek Kamiński – perkusja.

Zapraszamy do udziału w Powiatowym Powitaniu Lata.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Relikwie rodziny Ulmów w Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Smoczka Park MTB 2024 [MAPY]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa