W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Mają kompleks sportowo-rekreacyjny

Mieszkańcy Zgórska (gm. Radomyśl Wielki) mogą już korzystać z boiska wielofunkcyjnego z siłownią zewnętrzną.

Oficjalne oddanie obiektu do użytku mieszkańców miało miejsce 7 lipca, po rajdzie rowerowym. Jego poświęcenia dokonał ks. wikary Mariusz Florek. – Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego boiska i siłowni. W szczególności burmistrzowi Józefowi Rybińskiemu, jego zastępcy Stanisławowi Lonczakowi i przewodniczącemu rady Janowi Miękosiowi – mówiła sołtys wsi Anna Litwin.

– Mam nadzieję, że to miejsce będzie tętniło życiem, tak jak dzisiaj. Róbcie wszystko, aby tak właśnie było – skomentował burmistrz.

Nowy obiekt powstał w ramach istniejącego kompleksu sportowo-rekreacyjnego, w skład którego wchodzi także stadion piłkarski i plac zabaw. Teraz mieszkańcy Zgórska mają do dyspozycji także boisko wielofunkcyjne o wymiarach 32 na 21 metrów o nawierzchni betonowej zbrojonej stalową siatką oraz włóknem poliuretanowym. Można na nim zagrać w piłkę nożną, ręczną, siatkówkę i koszykówkę, tenis ziemny i kometkę. Zamontowane zostały też 6-metrowe piłkochwyty. W ramach tego zadania wykonana została także siłownia zewnętrzna, w skład której wchodzą ławeczka, drabinka, bioderka, nordic walking, przyciągacz – wypychacz, motyl i schodek. Na każdym urządzeniu znajduje się opis i rysunki instruktażowe pokazujące partie mięśni, które się ćwiczy. Inwestycja kosztowała 293 tys. zł. Wykonawcą była Firma Budowlana MAZUR Władysław Mazur z Rzędzianowic.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa