W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Galerie

Malarskie budzenie Starówki [FOTO]

W niedzielę, 14 lipca, w ramach działań „Budzimy mielecką Starówkę” plastycy Domu Kultury SCK prowadzili zajęcia plastyczne dla dzieci. Pogoda dopisała, uczestnicy również, budzenie Starówki uważamy więc za udane.

Warsztaty plastyczne nosiły nazwę „Sztukarynki”. Mamy nadzieję, graniczącą z pewnością, że zajęcia na mieleckim Rynku podobały się. Skąd ten wniosek?

Nie spodziewaliśmy się aż takiego zainteresowania i to już od godz. 16, chociaż plastyczną zabawę mieliśmy zacząć o godz. 17. Nasi fantastyczni plastycy: Gosia Zając –Waga i Edward Kociański skrócili przygotowania do warsztatów, aby nie zawieść dzieci, które na godzinę wcześniej gotowe były do plastycznej działalności.

„Morskie opowieści” były tematem przewodnim zajęć na mieleckim Rynku, co widać na obrazkach, które z dumą prezentowaliśmy licznie zgromadzonym obserwatorom – spacerowiczom. Piękne słoneczne niedzielne popołudnie na mieleckim Rynku Starego Mielca było niezwykle udane.

Dziękujemy dzieciom za liczny udział, rodzicom za pomoc (oraz własny twórczy wkład w dzieła maluchów). Do zobaczenia!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Czy kibice czują się zagrożeni? [FOTO]

Wiadomości Mielec

Jezioro łabędzie na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Utrzymanie w Tauron Lidze dokonane. ITA Tools Stal Mielec – Pałac Bydgoszcz 3 : 0 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa