W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Sport Wywiady

Mamy swój cel – piłkarz PGE FKS Stal Mielec Maciej Domański

Początkiem ubiegłego tygodnia piłkarze pierwszoligowej PGE FKS Stali Mielec przeszli badania na obecność koronawirusa.

Wynik wszystkich przebadanych próbek dał wynik negatywny, dzięki czemu mielecka Stal mogła powrócić do treningów drużynowych – Jesteśmy już po badaniach i na szczęście u wszystkich wynik był ujemny. Fizycznie czuję się bardzo dobrze. Jedyną dolegliwością jaką odczuwałem przez ostatnie tygodnie to brak piłki nożnej, meczów, treningów, więc zdrowie psychiczne nie było najlepsze. Od kilku dni jednak, wraz z powrotem do treningów wszystko wraca do normy – mówi Maciej Domański.

Przez ostatnie tygodnie podopieczni Dariusza Marca trenowali indywidualnie – Żaden indywidualny trening nie zastąpi tego z piłkami, z całą drużyną. Tego nam brakowało. Po otrzymaniu wyników badań mieliśmy już kilka treningów w większych grupach, w których mogliśmy trochę ze sobą rywalizować. Od dzisiaj zaczynamy już treningi całym zespołem. 

Drużyna PGE FKS Stali Mielec już 27 maja na stadionie przy ulicy Solskiego 1 rozegra mecz ¼ Finału Totolotek Pucharu Polski, gdzie ich przeciwnikiem będzie Lech Poznań – Zaczynamy meczem w Pucharze Polski z Lechem. Nie możemy doczekać się tego meczu. Niestety odbędzie się on bez udziału publiczności. Szkoda, bo na pewno mielecki stadion byłby zapełniony w całości. Mamy swój cel i mimo tej całej sytuacji zrobimy wszystko, żeby go zrealizować – zapewnia Domański

Niedługo po meczu pucharowym rozpoczynają się rozgrywki ligowe. PGE FKS Stal Mielec wraca do walki o Ekstraklasę – Jesteśmy świadomi sytuacji. Wiemy, że liga może być przerwana w każdej chwili, dlatego każdy kolejny mecz będzie dla nas bardzo ważny. Mam jednak nadzieję, że dogramy całą rundę wiosenną i pod koniec lipca będziemy mogli świętować osiągnięcie celu.

Moment na który najbardziej czeka Maciej Domański po zakończeniu pandemii? – Myślę, że jest kilka takich momentów na które czekam. Na pewno pierwszy z nich to wejście do pełnej szatni i odbycie normalnego treningu z całym zespołem. Kolejnym jest wyjście na mecz – chciałoby się powiedzieć, że przy pełnych trybunach, ale niestety szybko to nie nastąpi. Ostatnim momentem na który czekam jest takie normalne wyjście z żoną na kolację. Oczywiście bez maseczki  – kończy.

Stalmielec.com

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Memoriał Agaty-Mróz Olszewskiej ostatni sprawdzian przed olimpiadą

Wiadomości Mielec

Finał EURO 2024 – Transmisja TVP – zobacz mecz na dużym ekranie w Multikinie w Navigatorze

Wiadomości Mielec

Sparing FKS Stal Mielec – ŁKS Łódź [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa