24 października 2019 (czwartek) - 7:00
Maraton Halloween 2 [VIDEO]
Maraton Halloween 2 [VIDEO]
Maraton Halloween 2 [VIDEO]
Materiały promocyjne

Maraton Halloween 2 [VIDEO]

W środę, 31 października w CINEMA3D zdarzy się coś strasznego. Tej nocy zdarzy się maraton grozy. Wyjątkowe wydarzenie dla fanów horrorów i nieprzespanych nocy.

Chcesz zostać uczestnikiem prawdziwej uczty kina grozy? Zagramy trzy mrożące krew w żyłach horrory.

Start maratonu: 31 października o godz. 22: 45. Zagramy SUSPIRIA (przedpremiera), PRZEBUDZENIE DUSZ oraz TAŚMY WATYKANU.


Wersja: 2D | Napisy |

TAŚMY WATYKANU
|91 min|Horror| 2015

Opis filmu
27-letnia Angela Holme w zagadkowy sposób sprowadza cierpienie i śmierć na każdego, kto znajdzie się w jej pobliżu. Miejscowy ksiądz, ojciec Lozano zaczyna badać jej przypadek i dochodzi do wniosku, że kobieta padła ofiarą opętania. Bezradny w konfrontacji z nieczystymi siłami, zwraca się o pomoc do władz Kościoła. Na prośbę kapłana Watykan wysyła na miejsce parę doświadczonych egzorcystów, kardynała Bruuna i asystującego mu wikariusza Imaniego. Duchowni nie wiedzą, że wkrótce przyjdzie im się zmierzyć ze starożytnym demonem, którego szatańskie moce wykraczają poza wszystko, z czym dotychczas mieli do czynienia.

Zobacz oficjalny zwiastun – TAŚMY WATYKANU

PRZEBUDZENIE DUSZ
| 98 min | Horror | 2018

Opis filmu
Sceptyczny wobec zjawisk paranormalnych profesor Goodman otrzymuje list. Tajemnicza notka wydaje się być napisana zza grobu. Wiadomość jest autorstwa jego dawnego przełożonego – Charlesa Camerona. Człowiek ten zaginął 15 lat temu i został uznany za martwego. Cameron twierdzi jednak w liście, że potrzebuje pomocy Goodmana, aby wspólnie rozwiązać trzy tajemnicze sprawy, których nie udało się rozwikłać od lat. W trakcie śledztwa, profesor spotyka na swojej drodze trójkę osób nawiedzanych przez duchy. Każda z nich opowiada mu swoją straszną historię. Jednak to nie opowieści same w sobie będą najbardziej przerażające, tylko prawda kryjąca się za nimi wszystkimi.

Zobacz oficjalny zwiastun – PRZEBUDZENIE DUSZ

SUSPIRIA I PRZEDPREMIEROWO
| USA | 152 min | Horror | 2018

Opis filmu
Amerykańska tancerka Susie Bannon (Dakota Johnson), udaje do Berlina, aby rozpocząć naukę w tamtejszej, prestiżowej szkole baletu. Jej przyjazd zbiega się w czasie z tajemniczym zniknięciem Patricii (Chloë Grace Moretz) jednej z wychowanek akademii. Susan, czyniąca niesamowite postępy pod okiem ekscentrycznej dyrektor artystycznej szkoły – Madame Blanc (Tilda Swinton), szybko zaprzyjaźnia się z inną tancerką Sarą (Mia Goth). Kiedy w szkole dochodzi do kilku mrożących krew w żyłach incydentów, obie dziewczyny zaczynają nabierać podejrzeń, co do prawdziwej natury akademii. Wkrótce Susie pozna jej największy, mroczny sekret.

Zwiastun – SUSPIRIA

CENNIK BILETÓW

Normalny – 30 zł
Ceny biletów obowiązują na cały maraton.
Bilety do nabycia w kasach kinach lub systemie online
Informujemy, że nie jest prowadzona rezerwacja miejsc dla tego wydarzenia.
Podczas maratonu obowiazuje dolewka dowolnego napoju GRATIS!

 

Maraton Halloween 2 [VIDEO]

Maraton Halloween 2 [VIDEO]
Maraton Halloween 2 [VIDEO]
Maraton Halloween 2 [VIDEO]

Zobacz też...

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości