14 października 2019 (poniedziałek) - 23:17
Maraton Sylwestrowy Cinema3D Mielec [VIDEO]
Maraton Sylwestrowy Cinema3D Mielec [VIDEO]
Maraton Sylwestrowy Cinema3D Mielec [VIDEO]
Informacje Materiały promocyjne Materiały video

Maraton Sylwestrowy Cinema3D Mielec [VIDEO]

Kino CINEMA3D Galeria NAVIGATOR

Nieprzespana noc, powoduje stan wysokiego zadowolenia. Tylko pod warunkiem, że weźmiesz udział w nocnym maratonie filmowym. Widzów spragnionych emocji filmowych w hurtowej ilości  zapraszamy na cykliczne maratony filmowe. Jeśli jeden film to dla Ciebie  za mało, sprawdź najbliższe propozycje tematycznych maratonów.

Maratony filmowe – Jeden film to za mało!

Sylwestrowa Noc Filmowa

Jeśli „Sylwester” to w iście filmowym stylu. Przygotuj się na szaloną zabawę w towarzystwie prawdziwych hitów i ciesz się magią kina przez całą noc. Jak co roku i tym razem, przywitamy Nowy Rok w kinie wspólnym toastem.

Start maratonu: 31 grudnia I godz 22:00
Zagramy 3 mega hity:”PLANETA SINGLI” | ” PLANETA SINGLI 2″ | PREMIERA „PECH TO NIE GRZECH”
Wersja: 2D | 
Cena biletu – 40 zł
O godzinnie 00:00 toast dla wszystkich widzów.

„PLANETA SINGLI”

Polska | 2016 Komedia romantyczna| 1 36 min

„Planeta Singli” nie jest kolejną polską komedią romantyczną. Nie wywoła u nikogo depresji, ani napadu wściekłości. To komedia romantyczna, na jaką zasługują widzowie, skrojona według najlepszych światowych wzorców – pełna błyskotliwego humoru i wzruszeń.

Opis filmu

Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. W walentynkowy wieczór spotyka showmana, Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Ten zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka idealnego faceta, Antoniego (Michał Czernecki). Naciskany przez bezwzględną szefową stacji (Ewa Błaszczyk) Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?

„PLANETA SINGLI 2”

Polska | 2018 Komedia romantyczna| 1 29 min

Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

„PECH TO NIE GRZECH” – PREMIERA

Polska | 2018 Komedia romantyczna | 96 min

Nowa, przebojowa komedia romantyczna Ryszarda Zatorskiego w gwiazdorskiej obsadzie
Twórca hitów: „Porady na zdrady”, „Dzień dobry, kocham cię!”, „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!” i „Nigdy w życiu!”, które łącznie zgromadziły w kinach 6 milionów widzów, przedstawia pełną gwiazd, humoru i wzruszeń opowieść o przyjaźni, miłości i wszystkim tym, co pomiędzy. W obsadzie filmu zobaczymy uwielbianych przez widzów aktorów: Mikołaja Roznerskiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Annę Muchę, Tomasza Karolaka, Michała Koterskiego, Krzysztofa Czeczota, Annę Dereszowską oraz – po raz pierwszy w głównej roli – Marię Dębską.

Opis filmu

Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach – Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę. W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej – Adama (Krzysztof Czeczot). Ich romans, choć początkowo udawany, nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej. Tymczasem odliczający dni do własnego ślubu Piotr zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes…

Start maratonu: 31 grudnia I godz 22:00
Zagramy 3 mega hity:”PLANETA SINGLI”|”PLANETA SINGLI 2″|PREMIERA „PECH TO NIE GRZECH”
Wersja: 2D | 
Cena biletu – 40 zł

Bilety do nabycia w kasach kina lub systemie sprzedaży online na stronie www.cinema3d.pl
Informujemy, że nie jest prowadzona rezerwacja miejsc dla tego wydarzenia.


Podczas maratonu obowiazuje dolewka dowolnego napoju GRATIS!


O godzinnie 00:00 toast dla wszystkich widzów.


Maraton Sylwestrowy Cinema3D Mielec [VIDEO]
Maraton Sylwestrowy Cinema3D Mielec [VIDEO]
Maraton Sylwestrowy Cinema3D Mielec [VIDEO]
Maraton Sylwestrowy Cinema3D Mielec [VIDEO]

Zobacz też...

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości