W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Marihuanę i haszysz trzymał w słoiku

Zarzut posiadania narkotyków usłyszał 29-letni mieszkaniec Mielca. W mieszkaniu młodego mężczyzny policjanci ujawnili marihuanę oraz haszysz. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 29-letni mężczyzna może posiadać narkotyki. Funkcjonariusze przeszukali mieszkanie zajmowane przez mężczyznę i ujawnili marihuanę oraz haszysz, które były przechowywane w słoikach i plastykowych pojemnikach.

W rozmowie z policjantami mężczyzna przyznał, że znalezione w mieszkaniu narkotyki należą do niego. Zebrany materiał dowodowy już tego samego dnia pozwolił przedstawić mężczyźnie zarzut posiadania środków odurzających.

Podejrzany przyznał się do przedstawionego mu zarzutu i złożył wyjaśnienia. Za posiadanie narkotyków podejrzanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa