W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały video Sport Wywiady

Marketing i jego efekty w klubie FKS Stal Mielec [VIDEO]

W czwartek odbyła się konferencja prasowa podsumowująca działania marketingowe w klubie FKS Stal Mielec.

Dyrektor komunikacji i marketingu, Damian Gąsiewski poinformował, że do piątku, 4 lutego trwa otwarty przetarg na stanowiska cateringowe na stadionie. – Mamy już kilka konkretnych ofert, w lutym ostatecznie wybierzemy firmę, która zadba o catering od nowego sezonu przy Solskiego 1.

Sklep klubowy pozostanie na Stadionie Miejskim, jednak będzie on całkowicie zmodernizowany i powiększony. Dzięki współpracy z naszymi partnerami został wybrany projektant – MEEKO Architekci. Ponadto w tworzenie nowego sklepu zaangażowane będą takie firmy jak: Agrobaza, Nikmet czy Megael.

– Istotnym elementem współpracy są też nasi nowi sponsorzy. Łączymy biznes lokalny z firmami usługowymi działającymi w całym kraju i za granicą.

Od stycznia mamy także 7 nowych sponsorów. Są nimi firmy: Adamet, Berg Inwestycje, GPPH, Magmar, Meritum24, Powiat Mielecki, TopCoat Construction Group.

YouTube player

Najnowszym sponsorem FKS Stali Mielec została firma TopCoat Construction Group, która od lat jest zaangażowana we wspieranie klubu Stali Mielec.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa