W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

MARR operatorem Mieleckiego Inkubatora Przedsiębiorczości?

Agencja Rozwoju Regionalnego „MARR” jest jedynym oferentem w miejskim przetargu.

Cena oferty MARR opiewa na nieco ponad 435 tys. zł i mieści się w limicie kosztów przyjętym przez władze Mielca – 480 tys. zł. Problemu ze sfinalizowaniem postępowania raczej więc nie będzie. Umowa miałaby obowiązywać przez dwa lata – od stycznia 2021 r. do końca grudnia 2022 r.

Zadaniem operatora będzie: „zarządzanie nieruchomością (budynek Inkubatora MInP wraz z przyległym parkingiem i terenem zieleni); prowadzenie aktywnej działalności promocyjnej i informacyjnej Projektu, stwarzającej zachętę dla potencjalnych przedsiębiorców do podjęcia działalności gospodarczej na terenie MinP”.

Jednym z ubocznych zobowiązań operatora będzie też np. zwiększenie (chociaż tylko o jedną osobę) liczby personelu obsługującego Inkubator MinP.

Mielecki Inkubator Przedsiębiorczości położony jest na obszarze przemysłowym należącym do Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Mielcu. Jego powierzchnia użytkowa wynosi ponad 1,1 tys. m2 i składa się z 13 modułów.

Obiekt został oddany do użytku w 2015 r. Wartość inwestycji wyniosła blisko 16 mln zł, z czego ponad 12 mln zł stanowiło dofinansowanie z EFRR. a z budżetu państwa – ponad 707,5 tys. zł.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Złote Gody seniorów w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielecka szkoła Ambasadorem Parlamentu Europejskiego

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa