W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Materiały promocyjne

MARR S.A. pomaga w założeniu działalności gospodarczej!

Jeśli myślisz o założeniu działalności gospodarczej i chcesz to zrobić „z głową” to warto skontaktować się z ekspertami z Agencji Rozwoju Regionalnego MARR S.A. w Mielcu. Specjaliści z Agencji doradzą jak założyć działalność, i jak przygotować cały biznes plan. Dodatkowo MARR dysponuje instrumentami finansowymi, z których może skorzystać klient, który planuje otwarcie działalności.

Dla mieszkańców woj. Podkarpackiego, którzy mają powyżej 30 lat możemy zaproponować mikropożyczkę do 80 tys. złotych. Pożyczka jest udzielana na bardzo korzystnych warunkach z bardzo niskim oprocentowaniem. Nasi konsultanci oferują pełne wsparcie podczas przygotowania dokumentacji i napisania wniosku. Udzielamy także porad promocyjnych związanych z otwarciem swojego biznesu.

Pomimo ciężkich czasów pandemii warto tworzyć nowe pomysły biznesowe. Tak zrobił Ryszard Jakubowski z Mielca, który dzięki mikropożyczce z ARR MARR S.A. tworzy pierwszą w tym mieście piekarnię gruzińską. Mokropożyczka finansowana jest z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020. Przedsiębiorca może otrzymać wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Pomysł Ryszarda Jakubowskiego został zrealizowany dzięki mikropożyczce na rozpoczęcie działalności. Instrument ten finansowany jest z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020. Pośrednikiem finansowym tego instrumentu finansowego jest Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A w Mielcu, a menagerem jest Bank Gospodarstwa Krajowego. 

Pamiętamy też o osobach młodszych do 29 roku życia. Wiosną ruszamy z projektem dedykowanym osobom młodszym, które w 2020 roku straciły pracę w wyniku pandemii. Przygotowaliśmy bezzwrotne dedykowane granty na rozpoczęcie działalności wynoszące 23 050 zł, a także 6-miesięczne wsparcie pomostowe 2600 zł (netto). W ramach projektu uczestnicy będą mogli skorzystać z szkolenia z przedsiębiorczości (40 h), a także materiały szkoleniowe. 

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020
Działanie 1.2 – Wsparcie osób młodych na regionalnym rynku pracy, w ramach konkursu ogłoszonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie.

Agencja oferuje także szerokie wsparcie szkoleniowe. W kwietniu ruszamy z kolejnym naborem do Bazy Usług Rozwojowych. Uczestnicy projektu będą mogli uzyskać duże dofinansowanie do usług rozwojowych, które dostępne są pod adresem: uslugirozwojowe.parp.gov.pl. Wspieramy także rozwój kadry menadżerskiej w firmach. Mamy specjalny projekt szkoleniowy dedykowany dla menadżerów. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.marr.com.pl

Oferujemy także wsparcie lokalowe. Agencja dysponuje wolnymi lokalami pod działalność biurową w dwóch lokalizacjach. W Inkubatorach IN-TECH1 i IN TECH2 (Wojska Polskiego 9 i Wojska Polskiego 3 w Mielcu). Lokale wynajmujemy na preferencyjnych warunkach i w konkurencyjnych cenach.Więcej informacji na temat wsparcia dla przedsiębiorców znajdziecie na stronie www.marr.com.pl, a także pod numerem telefonu: 797 600 310. Zachęcamy także do polubienia profilu Agencji w serwisie Facebook.

Materiał Partnera

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa