W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje

Marszałek Podkarpacia zakażony COVID-19 zachęca do programu szczepień

Z uwagi na lekkie przeziębienie marszałek Władysław Ortyl poddał się testowi na koronawirusa, którego wynik okazał się pozytywny.

Marszałek przebywa na izolacji domowej, czuje się dobrze. Część obowiązków służbowych wykonuje zdalnie. Marszałek Władysław Ortyl przyjął trzy dawki szczepionki przeciw Covid-19 i ponawia swój apel aby przystąpić do programu szczepień. Dzięki temu unikniemy zakażenia lub przebiegać będzie bez poważnych konsekwencji.

Apelujemy również aby w dalszym ciągu stosować się do obostrzeń oraz zaleceń SANEPID-u i aby podstawowa zasada D+D+M czyli dystans, dezynfekcja, maseczka była wciąż przez nas respektowana.

Tomasz Leyko

Rzecznik prasowy UMWP


Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, dziś (28.01) jest 57 262 nowych zakażeń koronawirusem w całym kraju. Zmarło 271 osób z COVID-19. Na Podkarpaciu 2552 przypadki. Najwięcej w Rzeszowie – 317, a następnie w Mielcu – 216 gdzie zanotowano 3 zgony.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Wojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa w Boksie [FOTO]

Wiadomości Mielec

ZSB obchodziło jubileusz istnienia [FOTO]

Wiadomości Mielec

Policjanci w roli taksówki?

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa