W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Materiały video

Marszałek Sejmu RP Elżbieta Witek odwiedziła Mielec [FOTO, VIDEO]

Marszałek Sejmu RP Elżbieta Witek gościła dziś na Podkarpaciu. Swoją wizytę rozpoczęła od powiatu mieleckiego, gdzie odpowiedziała na zaproszenie jednej z rodzin.

Druga osoba w Państwie była dziś gościem Lucyny i Bogusława Wojnarowskich w Rożniatach w gminie Gawłuszowice. W zabytkowej posiadłości państwa Wojnarowskich marszałek sejmu zjadła obiad. W spotkaniu wzięli też udział m.in. poseł Fryderyk Kapinos i wojewoda Ewa Leniart, marszałek Władysław Ortyl oraz samorządowcy. Państwo Wojnarowscy mają trójkę dzieci oraz są rodziną zastępczą dla kolejnej trójki chłopców. 

Kolejnym punktem wizyty był Hotel Atena w Mielcu, gdzie odbyło się spotkanie z członkami i działaczami Prawa i Sprawiedliwości powiatu mieleckiego.

W swoim wystąpieniu Elżbieta Witek poruszyła między innymi kontrowersyjne kwestie takie jak przyjmowanie przez Polskę imigrantów, legalizacje małżeństw homoseksualnych.

Zapraszamy do obejrzenia całego wystąpienia Marszałek Semu RP.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

1 Komentarzy

yyyy 17 czerwca 2020 (środa) at 12:33

Nie dla PiS w takim wydaniu.
Jak za czasów PZPR. To wygląda jak objazd pierwszego sekretarza.
I ktoś tu się szykuje na stanowisko wójta Gminy Gawłuszowice?
Trzecie podejście? Niedoczekanie, ludzie was prześwietlą.
I jeszcze prywata i objazdy kraju za pieniądze nas wszystkich podatników.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa