W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Materiały video

Maryla Rodowicz na Dniach Mielca [VIDEO]

Prezydent miasta Mielca Radosław Swół oraz Dom Kultury SCK w Mielcu tradycyjnie zapraszają  w ostatni weekend sierpnia (31.08-01.09) na DNI MIELCA 2024.

Wydarzenie odbędzie się na terenach rekreacyjnych MOSiR Mielec.

  • 31 sierpnia (sobota)- tereny rekreacyjne MOSiR:

Zespół LORUM

Magda Hanausek z zespołem

Dezydery – a właściwie Dezydery Skowron to stosunkowo nowa postać na polskim rynku muzycznym, ale nie w Internecie. Jest artystą, który sam pisze teksty, tworzy muzykę, reżyseruje i montuje teledyski. Dał się poznać dzięki twórczości internetowej.

Ikarus Feel – to trzyosobowa grupa przyjaciół z Lublina, która swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w 2017 r. Ich utwory mimo dużego zróżnicowania są jednocześnie bardzo spójne i tworzą niepowtarzalny miks indie, rocka i szeroko rozumianej muzyki alternatywnej.

Tymek – raper, jedna z najbarwniejszych postaci młodej sceny muzycznej. W kilka lat wskoczył na jej sam szczyt. „Krążę na okrągło, jestem jak worek z forsą” – rapuje w swoim przebojowym „Języku ciała”. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych, ale też produktywnych, młodych artystów na polskiej scenie muzycznej.

Ponadto, Michał Hanczak, prezenter Radia ESKA, poprowadzi weekendowe pasmo w Radiu ESKA2. Usłyszeć go można w każdą sobotę między 9.00, a 13.00. Hanczak od poniedziałku do czwartku jest gospodarzem ImprESKI, a w piątek pasma dziennego.

  • 1 września (niedziela)- tereny rekreacyjne MOSiR

Laureaci XIV Konkursu Piosenki Przedszkolnej “O ząb smoka Felusia” (PM nr 20)

OUTSIDER

Laureaci III Mieleckiego Konkursu Piosenki Ludowej “Na ludowo-zespołowo” (DK SCK)

Zespół Pieśni i Tańca “Rzeszowiacy” na rockowo

Summer Voice

Maryla Rodowicz z zespołem – jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek, gitarzystka, aktorka sceniczna, wulkan energii. W środowisku muzycznym podziwiana za niespożytą energię i staranne dopracowanie każdego występu na estradzie czy w studiu nagrań. Jej życie artystyczne to pasmo nieustających sukcesów, osiąganych dzięki wytężonej pracy.

Smolasty – jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia. Tworzy muzykę z pogranicza R&B, popu i rapu. W tamtym roku połączył siły z Dodą tworząc hitowy utwór „Nim zajdzie słońce”, który podśpiewywał każdy…

Katarzyna Węsierska, prezenterka Radia ESKA, poprowadzi weekendowe pasmo “na żywo”.

Atrakcje dodatkowe:

  • Lunapark
  • Gastronomia
YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa