W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Mecenas Sportu Roku 2020 – Tomasz Poręba

Europoseł Tomasz Poręba otrzymał nagrodę Mecenasa Sportu Roku 2020 podczas gali Sportowiec Roku Tygodnika Regionalnego Korso. Jest to nagroda m.in. za pomoc w powrocie PGE FKS Stali Mielec na ekstraklasowe boiska.

Europoseł Tomasz Poręba to bez wątpienia jeden z architektów sukcesu naszego klubu w ostatnich latach. To dzięki jego staraniom w klubie pojawiło się wielu sponsorów, a infrastruktura z każdym rokiem się poprawiała.

Najnowszą inwestycją, która już wkrótce powstanie dzięki wsparciu europosła Poręby, będzie zadaszenie pełnowymiarowego boiska treningowego przy ulicy Sportowej. Będzie to pierwszy tego typu obiekt w naszym województwie.

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Kapitule Plebiscytu, a w szczególności Czytelnikom Tygodnika Regionalnego Korso, którzy docenili moją pracę i wkład w rozwój mieleckiego sportu – powiedział europoseł Tomasz Poręba.

Nagroda Mecenasa Sportu to dla mnie nie tylko wielka nobilitacja, ale też motywacja do dalszych działań. Bardzo się cieszę, że w ostatnich latach, wspólnie, udało nam się osiągnąć tak wiele. Jestem dumny, że po 24 latach PGE FKS Stal Mielec wróciła do ekstraklasy. Tysiące kibiców przez te wszystkie lata czekało na ten dzień. Głęboko wierzę, że będzie to impuls do rozwoju piłkarskiego Mielca, jak i całego regionu – dodał.

Stalmielec.com

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa