Piątkowy mecz eliminacji Euro 2016 Niemcy – Polska będzie można zobaczyć na dużym ekranie na rynku w Radomyślu Wielkim.

To wspólna inicjatywa Samorządowego Centrum Kultury i Bibliotek oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Radomyślu Wielkim. – Zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej do wspólnego kibicowania podczas tego ważnego dla naszej reprezentacji spotkania.

Pamiętajmy o naszych narodowych barwach: przyjdźmy ubrani na biało-czerwono, z szalikami i flagami. Weźmy również ze sobą krzesełka lub koce – zaprasza Artur Olchawa, dyrektor Samorządowego Centrum Kultury i Bibliotek.
Przypominamy, że w piątek (4.09.) o godz. 20:45 we Frankfurcie nad Menem reprezentacja Polski w piłce nożnej zmierzy się z Niemcami. Stawką będą punkty w eliminacjach do europejskiego czempionatu i pozycja lidera grupy D. Na razie przewodzi w niej Polska, która w tych eliminacjach jeszcze nie przegrała i ma już na swoim koncie historyczne, bo pierwsze zwycięstwo nad naszymi zachodnimi sąsiadami. 11 października ub.r. Polacy pokonali na Stadionie Narodowym w Warszawie obecnych mistrzów świata 2:0. Bramki strzelili wówczas Arkadiusz Milik i Sebastian Mila.

FOT. ARCH. Tak było na radomyskim rynku siedem lat temu – tłumy kibiców obejrzało wówczas mecz Polska – Niemcy podczas Euro 2008.

KB

 

kop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider
Redaguj z nami…
napisz