Slider
Image default
Imprezy masowe i koncerty

Mecz Niemcy – Polska na radomyskim rynku

Piątkowy mecz eliminacji Euro 2016 Niemcy – Polska będzie można zobaczyć na dużym ekranie na rynku w Radomyślu Wielkim.

To wspólna inicjatywa Samorządowego Centrum Kultury i Bibliotek oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Radomyślu Wielkim. – Zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej do wspólnego kibicowania podczas tego ważnego dla naszej reprezentacji spotkania.

Pamiętajmy o naszych narodowych barwach: przyjdźmy ubrani na biało-czerwono, z szalikami i flagami. Weźmy również ze sobą krzesełka lub koce – zaprasza Artur Olchawa, dyrektor Samorządowego Centrum Kultury i Bibliotek.
Przypominamy, że w piątek (4.09.) o godz. 20:45 we Frankfurcie nad Menem reprezentacja Polski w piłce nożnej zmierzy się z Niemcami. Stawką będą punkty w eliminacjach do europejskiego czempionatu i pozycja lidera grupy D. Na razie przewodzi w niej Polska, która w tych eliminacjach jeszcze nie przegrała i ma już na swoim koncie historyczne, bo pierwsze zwycięstwo nad naszymi zachodnimi sąsiadami. 11 października ub.r. Polacy pokonali na Stadionie Narodowym w Warszawie obecnych mistrzów świata 2:0. Bramki strzelili wówczas Arkadiusz Milik i Sebastian Mila.

FOT. ARCH. Tak było na radomyskim rynku siedem lat temu – tłumy kibiców obejrzało wówczas mecz Polska – Niemcy podczas Euro 2008.

KB

 

kop

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja