W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Medale dla małżeństw z 50-letnim związkiem małżeńskim [FOTO]

Kolejne pary małżeńskie które w bieżącym roku świętują jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego zostały dziś (13.12.2022 r.) uhonorowane przez Prezydenta Miasta Mielca Jacka Wiśniewskiego.

Uroczystość wręczenia nadanych przez Prezydenta RP Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odbyła się podobnie jak ostatnio w sali audiowizualnej w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Kusocińskiego w Mielcu.

Medale wraz ze stosownymi legitymacjami nadesłanymi przez Kancelarię Prezydenta RP oraz kwiatami, listami gratulacyjnymi i upominkami, Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski wręczał wraz z Wójtem Gminy Mielec Józefem Piątkiem. W gronie uhonorowanych par były  małżeństwa z Gminy Mielec.

Medale otrzymali Państwo Rozalia i Stanisław Bajorek, Zdzisława i Alfred Kamińscy, Kazimiera i Janusz Kmieć, Stanisława i Józef Dragan, Henryka i Jerzy Bryła, Jadwiga i Jerzy Jędrusiak, Barbara i Adam Krawiec oraz Grażyna i Andrzej Ogiba.

Uroczystości tradycyjnie przygotował kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Robert Grygiel wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Mielcu.

Rodziny małżeństw z 50-letnim lub większym stażem, zainteresowane zorganizowaniem podobnej uroczystości, mogą zgłaszać się do Urzędu Stanu Cywilnego w mieleckim magistracie osobiście lub telefonicznie pod numerem 17 787 41 32.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych 2024 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa